KUHAR II (m/ž)

11 junija, 2022

Opis dela

Pridružite se ekipi RIMSKIH TERM in z nami ustvarjajte zgodbe dobrega počutja in ekskluzivnih doživetij.

Se želite zaposliti v unikatnem in ustvarjalnem okolju? Imate pozitiven odnos do dela, ste urejeni, vestni, marljivi z občutkom odgovornosti in timskega dela?
Smo hitrorastoče podjetje, sledimo tradiciji kakovosti in profesionalnosti v izvedbi storitev ter odnosa, ki je odraz kvalitetne turistične ponudbe.

Opis delovnega mesta

  • priprava obrokov po planu kuhinje in atraktivna prezentacija,
  • pomoč in podpora šefu kuhinje in nadomeščanje v času njegove odsotnosti,
  • pomoč pri pripravi jedilnikov, menijev, life cookinga, drugih dogodkov,…
  • uvajanje novosti v ponudbo in snovanje kvalitetne inovativne, trendovske gastro ponudbe,
  • sodelovanje pri pripravi posebnih jedilnikov (dietna, vegetarijanska, brezglutenska, brezlaktozna, veganska,… prehrana, catering)
  • izdelovanje in priprava slaščic,
  • priprava kruha in pekovskih izdelkov,
  • izdelava testenin, polizdelkov in predpriprava hrane,
  • naročanje blaga in skrb za zaloge,
  • urejanje in čiščenje med in po opravljenem delu,
  • vzdrževanje higiene kuhinje in delovanje v skladu s HACCP,
  • sodelovanje pri vzdrževanju kvalitetnega načina postrežbe gostov,
  • nadzor in izvajanje inventur,
  • koordiniranje in usmerjanje dela pomožnega osebja,
  • skrb za ekonomično in gospodarno porabo ter nadzor nad zalogami,
  • odgovornost za gospodarno naročanje materiala,
  • nadzor in kontrola samopostrežnega bifeja v času obrokov,
  • pomoč in nadomeščanje kuhar I,
  • pomoč in podpora v strežbi, hišnikom in hotelskem gospodinjstvu,
  • ostala dela po navodilu nadrejenega potrebna za opravljanje glavnih nalog.

Pričakujemo

  • IV. stopnja izobrazbe  (gostinska)
  • urejenost, zanesljivost, samostojnost pri delu
  • vsaj 2 leti delovnih izkušenj

Nudimo

  • sklenitev pogodbe za nedoločen čas, s poskusno dobo dveh mesecev
  • redno plačilo
  • urejeno delovno okolje
  • izmensko delo
  • koriščenje ugodnosti v sklopu storitev podjetja Terme Resort d.o.o., blagovna znamka Rimske terme.

Vaše prijave pričakujemo na email: kadri@rimske-terme.si. Za več informacij pokličite 051 600 480