KUHARSKI POMOČNIK m/ž

Opis dela

Pridružite se ekipi RIMSKIH TERM in z nami ustvarjajte zgodbe dobrega počutja in ekskluzivnih doživetij.

Se želite zaposliti v unikatnem in ustvarjalnem okolju? Imate pozitiven odnos do dela, ste urejeni, vestni, marljivi z občutkom odgovornosti in timskega dela?
Smo hitrorastoče podjetje, sledimo tradiciji kakovosti in profesionalnosti v izvedbi storitev ter odnosa, ki je odraz kvalitetne turistične ponudbe.

Opis delovnega mesta

  • pomoč pri pripravi obrokov in atraktivni prezentaciji,
  • predpriprava živil, polizdelkov, hrane, pekovskih izdelkov,…
  • urejanje in čiščenje kuhinje med in po opravljenem delu ter pranje in čiščenje posode,
  • vzdrževanje higiene kuhinje in delovanje v skladu s HACCP,
  • sodelovanje pri uvajanju novosti v ponudbo,
  • sodelovanje pri vzdrževanju kvalitetnega načina postrežbe gostov,
  • uvajanje izboljšav na matičnem delovnem mestu,
  • sodelovanje in izvajanje inventur,
  • nadzor in kontrola samopostrežnega bifeja v času obrokov,
  • pomoč in podpora v strežbi, hišnikom in hotelskem gospodinjstvu,
  • ostala dela po navodilu nadrejenega potrebna za opravljanje glavnih nalog.

Pričakujemo

  • poznavanje dela v kuhinji
  • poznavanje sistema HACCAP in smernic za gostinstvo
  • aktivno znanje slovenskega jezika
  • vozniški izpit B kategorije
  • urejenost, zanesljivost, samostojnost pri delu

Nudimo

  • sklenitev pogodbe za nedoločen čas, s poskusno dobo dveh mesecev,
  • redno plačilo,
  • urejeno delovno okolje,
  • izmensko delo,
  • koriščenje ugodnosti v sklopu storitev podjetja Terme Resort d.o.o., blagovna znamka Rimske terme

Vaše prijave pričakujemo na email: kadri@rimske-terme.si. Za več informacij pokličite 051 600 480.

Lokacija