NATAKAR II (m/ž)

11 junija, 2022

Opis dela

Opis delovnega mesta

  •  delo v strežbi v penzionski restavraciji, bazenu in na pogostitvah,
  •  priprava in strežba pijač, napitkov in atraktivna prezentacija,
  •  strežba penzionskih obrokov in gotovih jedi,
  •  predstavitev ponudbe hrane in pijač,
  •  svetovanje gostom pri izbiri,
  •  skrb za čisto delovno okolje,
  •  ostala dela po navodilih nadrejene osebe

Pričakujemo

  • poznavanje vin in ostalih pijač,
  •  poznavanje priprave napitkov,
  •  urejeno, vestno in marljivo osebo, z možnostjo timskega dela in občutkom odgovornosti,
  •  aktivno znanje slovenskega jezika,
  •  osnovno znanje dveh tujih jezikov,
  • veselje do dela z ljudmi,
  • IV. oz. III. stopnja izobrazbe.

Nudimo

  • sklenitev pogodbe s polnim delovnim časom za določen čas z dvomesečnim poskusnim delom z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas,
  • redno plačilo,
  • urejeno delovno okolje,
  • koriščenje ugodnosti zaposlenih v sklopu storitev Rimske Terme,
  • izmensko delo.

Vaše prijave pričakujemo na email:kadri@rimske-terme.si . Za več informacij pokličite 051 600 480.

Lokacija